Ryanair збільшить частоту польотів в Україну

На додаток до перельотів по понеділках і четвергах з'явиться ще один - по неділях.

Ірландська авіакомпанія Ryanair збільшить частоту польотів за чотирма маршрутами з Іспанії, Словаччини та Польщі в Україну в сезон зимової навігації 2019/2020 років.

Про це пише avianews.com.

З 27 жовтня частота рейсів на лінії Київ – Братислава збільшиться з двох то трьох на тиждень. На додаток до перельотів по понеділках і четвергах з’явиться ще один – по неділях.

Розширення польотів до Польщі торкнеться відразу два маршрути з Києва. З 28 жовтня Ryanair збільшить свою присутність на лінії Київ – Краків з чотирьох до п’яти рейсів на тиждень. Якщо зараз польоти на цьому маршруті виконуються по вівторках, четвергах, суботах і неділях, то в зимовому розкладі літаки літатимуть по понеділках, середах, четвергах, п’ятницях і неділях.

У випадку з рейсами з Києва до Варшави Ryanair не збільшить число днів перельотів, однак розширить частоту з чотирьох до п’яти на тиждень за рахунок відкриття з 1 листопада другого рейсу по п’ятницях. Таким чином, маршрут Київ – Варшава стане першим серед українських напрямків Ryanair, на якому рейси будуть виконуватися два рази на день.

Четверте розширення торкнеться напрямок Київ – Барселона. 2 листопада польоти на цьому напрямку будуть виконувати п’ять разів на тиждень, замість чотирьох. На додаток до рейсів по понеділках, середах, п’ятницях і неділях в розклад внесений рейс по суботах.

Нагадаємо, як повідомляли, з третього березня із Міжнародного аеропорту «Львів» імені Данила Галицького можна літати до Копенгагену. Переліт здійснює лоукост-компанія WizzAir. Вартість перельоту до столиці Данії у перші місяці становить 909 гривень в один бік. Рейси відбуваються по середах і неділях щотижня. Загалом, станом на сьогодні “WizzАir” має 10 напрямків оголошених зі Львова і займає 2 місце за перевезенням пасажирів після МАУ.

Довідка

Ryanair — найбільша в Європі бюджетна авіакомпанія із Ірландії, з головним офісом у Дубліні. Член Європейської Асоціації дешевих Авіакомпаній (Дешеві авіалінії).

Перший рейс в Україну компанія здійснила 3 вересня 2018 року з Берліна до Києва. Рейс здійснив літак Boeing 737-800 місткістю до 190 пасажирів, і з Києва він вилетів заповнений на 100%. Компанія оголосила, що восени запустить (разом із рейсом до Берліна) 12 маршрутів: Барселона, Берлін, Братислава, Бидгощ, Гданськ, Краків, Лондон, Познань, Стокгольм, Вільнюс, Варшава і Вроцлав. Ryanair планує забезпечити 38 тижневих рейсів з/до Києва і перевезти 635 000 пасажирів на рік.

категорії
БізнесСуспільство

Публікації по темі