Рясне та Левандівку поєднають дорогою не раніше, ніж за два роки

Між двома мікрорайонами Львова – Рясне та Левандівкою з’явиться нова дорога.

Львівська міська рада розглядає два варіанти будівництва нової дороги на вул. Суботівська, яка сполучить мікрорайон Рясне з Левандівкою і, відповідно, центром Львова.

Повідомили на офіційному сайті ЛМР.

За словами Ірини Маруняк, директора департаменту житлового господарства та інфраструктури, зараз замовляють техніко-економічне обґрунтування по двох варіантах. Зокрема, замовили геологію ґрунтів.

Тільки після отримання ТЕО і геології буде вибрано найоптимальніший варіант, відповідно до якого проводитиметься будівництво нової дороги.

«Це дороговартісні проекти, вони практично на одному рівні. Їх вартість становить не одну сотню мільйонів гривень. Якщо ми замовимо проект вже цього року, то він буде зроблений на наступний рік. Відповідно експертиза проекту, оголошення тендеру та початок робіт підрядником теж можливий лише наступного року”, — розповіла Ірина Маруняк, директор департаменту житлового господарства та інфраструктури ЛМР.

Зазначимо, що сполучення мікрорайону Рясне з містом — це питання, яке тягнеться роками. Мешканцям Рясного доводиться об’їжджати великий шлях, щоб достатися центру міста.

Ірина Маруняк додала, що на реалізацію проекту необхідно щонайменше два роки.

“Виїхати з Рясного можна тільки з вулиці Шевченка. Там водії постійно стоять в заторах, плюс є залізничний переїзд і є багато інших перешкод, які ускладнюють виїзд. Знаємо і про те, що на вул. Шевченка – Ковча існує аварійний міст, тому обов’язково потрібна альтернативна дорога, аби можна було спокійно виїхати з Рясного”, – додала депутат міської ради Львова Ірина Оршак.

За посиланням відображений єдиний існуючий маршрут Рясне – Левандівка – Центр.

категорії
НовиниСуспільство

Публікації по темі