Саакашвілі подав Зеленському звернення із проханням повернути йому українське громадянство

Подано звернення щодо відновлення справедливості та повернення українського громадянства.

Сьогодні, 23 травня, адвокат Саакашвілі прийшов до Адміністрації президента і передав звернення із проханням повернути грузину громадянство України.

Про це він написав на сторінці у Facebook.

“Продовжуємо нову стадію та активний захист щодо повернення Михайла Саакашвілі в Україну. Настала Нова епоха – новий Президент! Тому, cьогодні був в Адміністрації Президента України та, як його адвокат, подав на ім’я Президента Володимира Зеленського звернення Саакашвілі, щодо відновлення справедливості та повернення йому українського громадянства”, – зазначив він.

Варто вказати, що екс-голова Одеської облдержадміністрації Міхеіл Саакашвілі міг втратити громадянство через те, що під час заповнення відповідних документів не вказав інформації про судимості, про що “Українській правді” повідомило джерело в оточенні президента України. “Він втратив громадянство, бо під час заповнення документів на отримання українського громадянства написав, що не має судимості, а насправді мав – по ньому кілька тяжких справ у Грузії”, – сказав співрозмовник.

“Міграційна служба вирішила, що Саакашвілі не мав права в Україні отримати громадянство, і анулювала рішення”, – зазначили в коментарі УП.

Нардеп “Народного фронту” і радник глави МВС Антон Геращенко також заявив про позбавлення громадянства Саакашвілі.

“Це зроблено в суворій відповідності із Законом на підставі ст. 21 ЗУ “Про громадянство”. Нещодавно, Генпрокуратура Грузії, передала Українській стороні факти, що не були їй відомі під час прийняття рішення про надання Михайлу Саакашвілі громадянства України і які Михайло Саакашвілі навмисно приховав”, – написав він на Facebook, не уточнивши, про які саме факти йдеться.

Геращенко нагадав, що рішення про скасування статусу громадянина ухвалюється у випадку, якщо особа, яка бажає отримати громадянство, Україні надала завідомо неправдиві дані, збрехала, надала фальшиві документи або приховала важливий факт зі своєї біографії.

категорії
ЕкономікаСуспільство

Публікації по темі