Садовий поділив кошти бюджету розвитку між трьома районами

Кошти будуть виділені Сихівській, Шевченківській та Галицькій районним адміністраціям.

Львівська міська рада розпорядилася профінансувати об’єкти з бюджету розвитку міського бюджету м. Львова.

Про це йдеться у Розпорядженні № 180 від 25 квітня 2019 року, оприлюдненому на сайті Львівської міської ради.

Згідно з даними, кошти будуть виділені Сихівській, Шевченківській та Галицькій районним адміністраціям, а також Департаменту житлового господарства та інфраструктури.

Зокрема, 7 млн гривень нададуть Департаменту житлового господарства та інфраструктури, який перерахує їх як внески до статутних капіталів ЛМКП “Львівтеплоенерго“ – 4 млн грн та ЛМКП “Львівводоканал“ – 3 млн грн.

Окрім того, 679 тисяч гривень отримає Сихівська районна адміністрація для оплати після виконаних робіт на об’єкті “Капітальний ремонт доріг та тротуарів“ за 50 тис. грн, а також авансу на об’єкті “Капітальний ремонт доріг та тротуарів“ – 629 тис. грн.

Шевченківській районній адміністрації перерахують 304 тисячі, якими вона розрахується за виконання робіт на об’єкті “Капітальний ремонт житлового фонду“.

Зі свого боку, Галицька райадміністрація, яка отримає 1 млн 595 тис. грн, звітуватиме про перерахунок цих коштів як оплату за капітальний ремонт дворів, внутрішньоквартальних доріг, тротуарів, зупинок громадського транспорту, дитячих майданчиків, громадських просторів, площ та інших об’єктів благоустрою. Усе це коштувало району в 43,6 тис. гривень.

Окрім того, 188 тис. гривень Галицький район заплатить за капітальний ремонт житлового фонду, 44 тис. грн за капітальний ремонт доріг та тротуарів, а також 1,3 млн грн як аванс по об’єкту “Капітальний ремонт доріг та тротуарів“.

Контроль за виконанням розпорядження покладено на Геннадія Васьківа, заступника міського голови з фінансово-економічних питань.

категорії
НовиниСуспільство

Публікації по темі