Садовий розмістить на депозиті 50 мільйонів гривень з міського бюджету Львова

Львівська міська рада розмістить 50 мільйонів гривень з загального фонду міського бюджету на депозитному рахунку в АБ «Укргазбанк».

Львівська міська рада розмістить 50 мільйонів гривень з загального фонду міського бюджету на депозитному рахунку в АБ «Укргазбанк».

Про це йдеться у Розпорядженні №37 від 30 січня 2019 року.

«Департаменту фінансової політики розмістити тимчасово вільні кошти загального фонду міського бюджету м. Львова в сумі 50 мільйонів грн. на вкладному (депозитному) рахунку у Львівській обласній дирекції Акціонерного банку «Укргазбанк», – йдеться у розпоряджені.

Варто зазначити, що Львівська міська рада уже неодноразово розміщувала тимчасово вільні кошти на депозитних рахунка АБ «Укргазбанк».

Зокрема у червні 2018 року Міський голова Львова Андрій Садовий підписав розпорядження №316 та №324 про розміщення тимчасово вільних коштів загального фонду міського бюджету м. Львова на вкладному (депозитному) рахунку.

«з метою залучення додаткових коштів до міського бюджету м. Львова та враховуючи суму залишку на рахунку спеціального фонду міського бюджету м. Львова Департаменту фінансової політики розмістити тимчасово вільні кошти спеціального фонду міського бюджету м. Львова в сумі 440 000 000,00 (чотириста сорок мільйонів) грн. на вкладному (депозитному) рахунку у Львівській обласній дирекції Акціонерного банку «Укргазбанк», – йдеться в розпорядженні №324.

Окрім того, відповідно до Розпорядження №316, з загального фонду міського бюджету на депозитному рахунку в «Укргазбанк» розмістять іще 40 млн гривень.

Варто зазначити, у січні 2018 року Львівська міська рада розмістила 306,3 мільйонів гривень на депозитному рахунку в «Укргазбанку».

Згодом, відповідно до розпорядження №171 від 27 квітня 2018 року, Львів розмістив на депозитному рахунку «Укргазбанку» 40 мільйонів гривень.

Нагадаємо, за результатами діяльності у 2018 році прибуток Укргазбанку сягнув 766 млн грн, що майже на 20% перевищує встановлений бюджетом та затверджений Наглядовою радою Банку запланований показник.

Активи Банку збільшилися майже на 20% у порівнянні з показником попереднього року. Кредитний портфель еко-проектів збільшився удвічі і сягнув 17,4 млрд грн.

категорії
НовиниСуспільство

Публікації по темі