Садовий розпорядився виділити кошти на озеленення Сихівського району

Сихівська районна адміністрація зверталася з відповідними проханнями до ЛМР.

Згідно з розпорядженням №156 Львівської міської ради, планують виділити кошти з міського фонду на охорону природнього середовища.

Загалом сума складає 110 тисяч гривень. Витратять її на на закупівлю саджанців для висадження на території Сихівського району. Усі роботи планують виконати у поточному році. Зазначимо, що Сихівська районна адміністрація зверталася з відповідними проханнями до ЛМР.

Відповідальними за закупівлю є Ліліана Римар, начальник управління фінансів департаменту фінансової політики, та Галина Гладяк, голова Сихівської районної адміністрації. Контроль за виконанням розпорядження здійснюватиме Сергій Бабак, заступник міського голови з питань житлово-комунального господарства.

Нагадаємо, раніше повідомляли, що до кінця 2019 року вулиці Сихівського району приведуть до ладу. Нанесуть горизонтальну дорожню розмітку акриловими фарбами зі світловідбиваючими кульками, встановлять металеві турнікети і шляхопроводи. На це все Сихівська районна адміністрація планує витратити понад 2 мільйони гривень.

категорії
НовиниСуспільство

Публікації по темі