САП відкрила справу проти нардепа Лещенка

Народний депутат систематично отримував мільйонні хабарі від підприємця.

Спеціальна антикорупційна прокуратура розпочала кримінальне провадження за фактом можливого отримання хабара народним депутатом України Сергієм Лещенко.

Про це повідомляє прес-служба САП.

“Прокурорами Спеціалізованої антикорупційної прокуратури зареєстровано кримінальне провадження за попередньою правовою кваліфікацією ч. 4 ст. 368 КК України та викликано на допит Народного депутата Україна Сергія Лещенка”, — йдеться у повідомленні.

Зазначається, що відповідно опублікованої у ЗМІ інформації народний депутат систематично отримував мільйонні хабарі від підприємця за лобіювання бізнес-інтересів останнього, а саме здійснення впливу на посадовців органів влади та правоохоронних органів, а також формування необхідних суспільних думок у медіапросторі.

Досудове розслідування у вказаному провадженні доручено Національному антикорупційному бюро України. САП здійснюватиме процесуальне керівництво.

Довідка

Сергій Анатолійович Лещенко — народний депутат України VIII скликання, член Комітету Верховної Ради України з питань запобігання і протидії корупції. З 2002 по 2014 працював на посаді заступника головного редактора — спеціального кореспондента в ПП «Українська правда».

За 2017 рік нардеп вказав у документі про доходи 1,4 мільйона гривень. Його дружина Топольська внесла в документ 1,7 мільйона гривень. Лещенко є власником квартири в столичній новобудові, яку оцінили в 5 мільйонів гривень. Окрім того, він має житло площею 60 кв. м і 33% квартири в Києві.

Його дружина знімає квартиру в Києві. Також вона є повноправною власницею земельної ділянки на Луганщині. Нардеп їздить на Volkswagen Golf.

категорії
Суспільство

Публікації по темі