Середня зарплата українця становить 9042 гривні

Середня зарплата зросла на 23%.

У вересні 2018 заробітна плата в Україні зросла на 23% проти вересня 2017 та склала 9042 грн.

Про це повідомив перший віце-прем’єр-міністр – міністр економічного розвитку і торгівлі Степан Кубів на своїй сторінці у Facebook.

Згідно даних Державної служби статистики України, до трійки лідерів з найвищими середніми заробітними платами входять такі галузі: фінансова та страхова галузь – 15956 гривень; телекомунікаційна галузь – 14307 гривень; державне управління і оборона – 12993 гривень.

“Бізнес може платити вищі заробітні плати лише тоді, коли розвиватиметься та виходитиме з тіні. Саме тому ми послідовно працюємо над покращенням бізнес-клімату”, – прокоментував Степан Кубів.

Найменша зарплата у працівників організацій, що спеціалізуються на послугах з поштової та кур’єрської діяльності (4934 гривень), охорони здоров’я та надання соціальної допомоги (5 730 грн), з тимчасового розміщення та організації харчування (5 995 грн).

Мінімальна заробітна плата в Україні становить 3723 гривні.

Нагадаємо, Директорат норм та стандартів гідної праці Мінсоцполітики розробив законопроект для посилення захисту прав працівників на своєчасну та в повному обсязі виплату заробітної плати у випадку неплатоспроможності роботодавця.

категорії
ЕкономікаСуспільство

Публікації по темі