Сесія ЛМР: як розподілять кошти бюджету розвитку цього разу та чи створять у Львові “Меморіальний музей Гідності”

Завтра, 7 березня, відбудеться пленарне засідання 17-ї сесії Львівської міської ради 7-го скликання. 

Завтра, 7 березня, відбудеться пленарне засідання 17-ї сесії Львівської міської ради 7-го скликання.

Порядок денний оприлюднено на сайті Львівської міської ради.

Розпочнуть засідання сесії з обговорення щодо створення комунальної установи “Меморіальний музей Гідності у м.Львові”. Після чого депутати розглянуть питання про внесення змін до міського бюджету Львова на 2019 рік та про внесення змін до розподілу коштів бюджету розвитку міського бюджету Львова.

Окрім цього, на засідання сесії обговорять також затвердження переліку підприємств, які відповідають критеріям, що визначені Програмою сприяння розвитку львівських товаровиробників на 2015-2019 роки, а також ймовірно затвердять Кредитний договір укладеного між ЛКП “Львівелектротранс“ і Європейським банком реконструкції та розвитку і Договору гарантії, відшкодування та підтримки проекту від 28.02.2018, укладеного між Львівською міською радою і Європейським банком реконструкції та розвитку.

Згідно з порядком денним, затверджуватимуть депутати Програми підтримки обдарованої молоді м. Львова та створення комунальної установи “Львівський міський молодіжний центр “МолоДвіж Центр. Львів”. Варто також зазначити, що завтра на сесії ЛМР внесуть зміни до ухвали міської ради від 23.04.2015 “Про затвердження Програми розвитку кінематографії у м. Львові на 2015-2020 роки”.

Обговорюватимуть завтра також і питання щодо збільшення статутного капіталу комунальної установи Інституту міста та ЛКП “Центр розвитку туризму м.Львова”.

Окремо також обговорять декілька питань щодо транспорту. Зокрема розглянуть напрямки розширення мережі міського електричного транспорту у Львові та інформацію управління транспорту та ЛК «АТП № 1» щодо безкоштовного проїзду дітей (учнів) шкільного віку на автобусних маршрутах загального користування у м. Львові. А Ірина Маруняк, директор Департаменту житлового господарства та інфраструктури доповість інформацію щодо дорожньої карти реалізації електронної петиції «Про розгляд електронної петиції “Продовження лінії “Сихівського“ трамваю від вул. Вернадського до вул. Наукової через Автовокзал».

Окрім цього розглянуть ще декілька петицій. а саме петицію “Негайне впровадження електронного квитка”,  та петицію “Покращити транспортне сполучення смт. Рудне – Львів”.

Ймовірно завтра депутати затвердять перелік природоохоронних заходів, які фінансуватимуться за рахунок коштів загального фонду міського бюджету м. Львова у 2019 році, та річного плану пріоритетного фінансування природоохоронних заходів з міського фонду охорони навколишнього природного середовища цього ж року.

Окремо депутати розглянуть питання надання дозволів на виготовлення технічної документації та затвердження проектів землеустрою.

 

категорії
НовиниСуспільство

Публікації по темі