Сесія ЛМР: як розподілять кошти бюджету розвитку та наскільки збільшать статутний капітал Інституту міста?

Засідання розпочнеться доповіддю про хід розслідування кримінальних справ, відкритих за результатами подій "Ночі Гніву" у лютому 2014 року.
Джерело: https://city-adm.lviv.ua

У четвер, 14 лютого, відбудеться пленарне засідання 17-ї сесії Львівської міської ради 7-го скликання.

Порядок денний оприлюднено на сайті Львівської міської ради.

Заплановано, що засідання розпочнеться з доповіді ГУ Національної поліції у Львівській області, прокуратури Львівської області та управління служби безпеки України у Львівській області про хід розслідування кримінальних справ, відкритих за результатами подій зими 2014 року “Ночі Гніву”.

Опісля депутати розглянуть питання щодо змін до міського бюджету м. Львова на 2019 рік та прозвітують про його виконання. Між тим, порядком денним передбачено обговорення розподілу коштів бюджету розвитку .

За результатами голосування, ймовірно, зміни торкнуться ухвали міськради “Про погодження умов кредиту Європейського банку реконструкції та розвитку для реалізації проекту модернізації громадського тролейбусного транспорту м. Львів”, “Про звільнення у 2019 році від сплати земельного податку підприємств військово-промислового комплексу, що мають стратегічне значення для економіки і безпеки держави” та “Про затвердження збору за місця для паркування транспортних засобів та плати за паркування транспортних засобів на території м. Львова”.

Окрім того, будуть внесені зміни до ухвали від 20 грудня 2018 року “Про затвердження Програми навчання посадових осіб, депутатів та працівників комунальних підприємств, установ та закладів Львівської міської ради на 2019 рік”.

Депутати також планують змінити затверджену Комплексну програму соціальної підтримки окремих категорій громадян м. Львова, ухвалену рішенням сесії у 2014 році, а також затвердити Програму забезпечення, реалізації та створення умов для здійснення права безоплатної передачі громадянам квартир (будинків), житлових приміщень у гуртожитках на 2019-2021 роки та План місцевого економічного розвитку. Опісля розглянуть можливість внесення змін до ухвали міськради “Про затвердження Комплексної муніципальної програми поводження з відходами побутового електронного та електричного устаткування на території Львівської міської ради на 2018-2021 роки”.

Згідно порядку денного, депутати також розглянуть зміни щодо розміщення дитячих та спортивних ігрових майданчиків на території м. Львова.

Олександр Одинець, заступник директора департаменту житлового господарства та інфраструктури Львівської міської ради, запропонує до розгляду депутатів прийняття у власність територіальної громади м. Львова мереж зовнішнього освітлення.

Відтак, згідно порядку денного, депутати обговорять необхідність збільшення статутного капіталу комунальної установи Інститут міста.

Окремо депутати розглянуть питання надання дозволів на виготовлення технічної документації та затвердження проектів землеустрою. Зокрема затвердять ЛМКП “Львівтеплоенерго” проекти землеустрою щодо надання земельної ділянки на вул. Д.Вітовського, 38., ЛКП “Львівавтодор” – на пл. Є. Петрушевича, ЛКП “Зелений Львів” – на вул. Повітряній, 16-а.

категорії
НовиниСуспільство

Публікації по темі