Шахтарям «Надії» виплатять борги із зарплати

Верховна Рада підтримала зміни до Держбюджету-2020, що дозволять погасити заборгованість із заробітної плати перед гірниками «Надії». Законодавчі зміни передбачають виділення 47 млн грн на закриття боргів із зарплати перед...

Верховна Рада підтримала зміни до Держбюджету-2020, що дозволять погасити заборгованість із заробітної плати перед гірниками «Надії». Законодавчі зміни передбачають виділення 47 млн грн на закриття боргів із зарплати перед гірниками шахти «Надія».

Важливо зазначити, що держава не має відношення до накопичення цієї заборгованості. Борги із зарплат виникли через порушення попереднього керівництва, про що свідчать матеріали фінансового аудиту ПрАТ «Шахта «Надія».

Міненерго вже передало ці матеріали у правоохоронні органи для подальшого розслідування.

«Вдячні Верховній Раді за підтримку законопроєкту, що дасть змогу розрахуватися перед працівниками приватної шахти «Надія» на Львівщині. Це черговий вдалий приклад, коли спільна робота Уряду й Парламенту дає результат. Зі свого боку Уряд комплексно підійшов до розв’язання цієї проблеми. Фінансовий аудит Міненерго виявив численні порушення у діяльності попереднього керівництва підприємства, що призвели до значних збитків і заборгованості із заробітної плати гірникам. Тож була досягнута домовленість про виділення шахті «Надія» платежів у розмірі 8,7 млн грн за вугільну продукцію. Ці кошти вже надійшли на рахунки шахти для виплати зарплат. Тепер же завдяки рішенню Ради підприємство зможе повністю розрахуватися з боргами»,-  зазначив Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль.

категорії
НовиниСуспільство

Публікації по темі