Ще один банк долучився до видачі «теплих кредитів» у 2019 році

Держенергоефективності та Приватбанк уклали договір щодо запуску «теплих кредитів» у цьому році.

Держенергоефективності та Приватбанк уклали договір щодо запуску «теплих кредитів» у цьому році.

Про це повідомляє Урядовий портал.

Відтепер ОСББ можуть звертатися за співфінансуванням на енергоефективні заходи до трьох банків: Приватбанку, а також Укргазбанку, Ощадбанку.

Чим більше банків-учасників програми, тим більше можливостей для усіх охочих скористатися програмою.

Як показує практика, конкуренція між банками позитивно вплинула на спрощення умов кредитування та зменшення відсоткової ставки.

За умовами програми ОСББ отримують із держбюджету відшкодування від 40%  до 70% частини суми «теплого кредиту». Додаткові  компенсації надає місцева влада. На сьогодні діють 72 місцеві програми здешевлення «теплих кредитів» для ОСББ.

«Інвестувавши в енергоефективність, потім ви зможете економити на комунальних послугах, а заощадження – використовувати на важливі для родини та дітей справи», – прокоментував Голова Держенергоефективності Сергій Савчук.

Довідка

«Теплі кредити» – програма з підвищення енергоефективності помешкань, яку реалізовує Державне агентство з енергоефективності та енергозбереження України — Держенергоефективності. Принцип програми — держава компенсує частину витрат на купівлю енергоефективного обладнання та матеріалів при отриманні кредиту в держбанку.

За 2015-2016 роки завдяки механізму надання цільових позик через три державні банки видано близько 164 тис кредитів на 2,7 млрд грн. З них 1,2 млрд грн компенсовано з державного бюджету, 60 млн грн — з місцевих бюджетів.

Нагадаємо, за чотири роки програмою «теплі кредити» скористалися 525 тисяч українських родин.

категорії
ЕкономікаСуспільство

Публікації по темі