Ще один банк випустив карту в польських злотих

ПУМБ пропонує клієнтам відкривати рахунки в польській валюті.

З початку листопада Перший Український Міжнародний Банк (ПУМБ) пропонує клієнтам відкривати розрахункові рахунки в польських злотих.

Про це повідомила прес-служба банку.

«До рахунку клієнта безкоштовно відкриваються дві дебетові «всеКАРТИ» в злотих типу MC World debit або VISA Rewards (іменна і неіменна або дві іменні)», — сказано в повідомленні.

У банку зазначили, що карти підійдуть тим українцям, хто часто подорожує до Польщі або має рідних, які працюють або навчаються там.

«Наприклад, батьки, чия дитина навчається у Польщі, можуть відкрити рахунок у злотих, одну картку залишити собі, іншу — віддати дитині. Обидва власники картки будуть мати доступ до коштів на рахунку. Щоб контролювати витрати, батьки можуть встановити місячний ліміт на використання коштів на кожній з карток. Ліміт в будь-який час можна змінити в онлайн-банкінгу ПУМБ Online», — йдеться в повідомленні.

Зняття готівки з картки в банкоматах за кордоном обійдеться 1,5% + еквівалент $4. Знімати кошти зі «всеКАРТИ» можна і в українських банкоматах — клієнт отримає суму в гривневому еквіваленті. Ця послуга безкоштовна.

Поповнити картку онлайн або у касі банку можна безкоштовно.

«Отримання коштів через касу не більше двох разів на місяць на загальну суму 500 тис. грн в еквіваленті — також без комісії. Зняття коштів, що перевищують півмільйона в еквіваленті або зняття в касах інших банків — 1,5% від суми. Комісія за відкриття та обслуговування картки відсутня», — додали в ПУМБ.

Також у банку повідомили, що придбати або обміняти польські злоті на гривні можна у всіх касах ПУМБ.

Раніше повідомлялося, що ПУМБ став четвертим банком, який може проводити операції з запасами готівки НБУ. Крім нього, такі функції є в Ощадбанку, Приватбанку, Райффайзен Банку Аваль.

категорії
Суспільство

Публікації по темі