Що зробить УКУ із амфітеатром?

УКУ викупив недобудований конференц-зал позаду податкової у Львові за 10 млн гривень.

31 серпня був проведений аукціон на придбання конференц-залу на 790 місць. У результаті якого виграв Український католицький університет української греко-католицької церкви, запропонувавши 10 млн гривень.

Про це повідомляється у системі Prozorro.Sale.

Початкова ціна продажу лоту стартувала від 3 млн 473 тис гривень. За недобудовану будівлю змагались 6 учасників. Зокрема, Український католицький університет, громадська організація “КООЛО ДРУЗІВ” та чотири приватні компанії.

У ході обстеження було встановлено, що конструкції цегляних стін у задовільному стані, несучі конструкції будівлі (покрівлі) з металу покриті корозією і потребують вивчення з метою несучої здатності та подальшої експлуатації. Загалом рівень будівельної готовності – 31%.

Зазначимо, що будівля знаходиться за адресою вул. Стрийська, 35, м. Львів, поблизу Головного управління Державної фіскальної служби у Львівській області.

Від самого початку з об’єкту планували зробити конференц-зал на 790 місць. Сама будівля запроектована по типу амфітеатру з балконом.

Додамо, що Український католицький університет планує звести другий студентський колегіум. Аналогічно, на вулиці Стрийській. Окрім студентського помешкання, у корпусі базуватимуться гуртки, театр, студентський уряд та спортивна зона. Згідно з містобудівною документацією, територія будівництва охоплює майже 4 га.

категорії
НовиниСуспільство

Публікації по темі