Львівська митниця пояснила причини накопичення вантажних транспортних засобів перед постами

Керівництво митних постів забезпечує збільшену чисельність особового складу.

У Львівській митниці ДФС запроваджено експеримент, згідно з яким відділи митного оформлення «Городок» митного поста «Західний» та «Малехів» митного поста «Північний» працюють у суботу, ВМО «Скнилів» у суботу і неділю, а ВМО «Яворів» – цілодобово в усі дні тижня.

Про це інформує прес-служба Головного управління Державної фіскальної служби у Львівській області.

Причиною стало те, що у засобах масової інформації з’явилась інформація про черги вантажних транспортних засобів перед митними постами Львівської митниці. Зокрема вказано: «В чергу на митницю в Малехові стоїть понад 50 автомобілів. Черга розтягнулася майже до Львова» У зв’язку з цим Львівська митниця інформує: накопичення транспортних засобів відбулось через те, що митні пости в суботу працюють за скороченим графіком, а неділя – вихідний день. Така ситуація єтиповою щопонеділка.

Окрім того, зважаючи на завантаженість у понеділки, керівництво митних постів забезпечує збільшену чисельність особового складу.

Керівництво митниці вживає усіх заходів для швидкого митного оформлення транспортних засобів. Нагадує суб’єктам ЗЕД та перевізникам про можливість скористатись цілодобовим митним оформленням у відділі митного оформлення «Яворів» митного поста «Західний».

категорії
НовиниСуспільство

Публікації по темі