Шоу або розгляд питання? – член виконкому ЛМР

Активісти вимагають встановити на Сихові Меморіал Героям Небесної Сотні.

Сьогодні, 26 жовтня, на засідання виконавчого комітету ЛМР прийшло кілька десятків громадських активістів, які вимагали спорудити пам`ятник Героям Небесної сотні на Сихові.

Ініціатором такої пропозиції був голова Львівської ОДА Олег Синютка, який звернувся з відповідним  клопотанням до Львівського міського голови Андрія Садового. Кошти на будівництво обіцяли виділити з обласного бюджету.

За словами активістів, Андрій Садовий протягом кількох років блокує спорудження Меморіалу Героїв Небесної Сотні на Сихові.

«На Сихові немає жодного історичного чи культурного об’єкта. Тому, понад 6 тис. львів’ян хочуть, щоб біля кіноцентру Довженка на Сихові було споруджено Меморіал Героям Небесної сотні» – громадський активіст.

Міська рада, водночас, наполягала на тому, щоб Меморіал облаштували у центрі Львова, а площу  біля кінотеатру ім. Довженка облаштувати під громадський простір.

У результаті «спокійного» обговорення, львів’яни попросили винести це питання на сесію. Проте, за словами членів виконкому, питання про формування порядку денного розглядає колегія міської ради.

Крім цього, члени виконкому погодились провести громадську зустріч із мешканцями Сихова, заслухати їхню думку, після чого спільно вирішать, чи будувати на Сихові меморіал.

Заначимо, 29 серпня компанія ТОВ “Т.В.Д.” виграла тендер з реконструкції скверу «На валах» з встановленням пам’ятника-меморіалу та облаштування громадського простору з вшанування пам’яті Героїв «Небесної сотні».

А 12 жовтня на своєму засіданні, виконавчий комітет ЛМР прийняв рішення щодо облаштування громадського простору на Сихові біля кінотеатру ім. О. Довженка. Згідно з Стратегією розвитку Сихова, на облаштування громадського простору планують виділити 30 млн грн.

категорії
НовиниСуспільство

Публікації по темі

Новини