Ситуація із транспортом після підняття вартості проїзду не покращилась

Ситуація із транспортом сьогодні гірша, аніж тиждень тому.

Сьогодні, 4 лютого, станом на 8 ранку ситуація із транспортом, зважаючи на підняття тарифів, не покращилась.

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомила громадська організація “За якісний транспорт”.

“Ситуація із транспортом сьогодні гірша, аніж тиждень тому. В порівнянні з минулим понеділком, сьогодні на маршрути виїхало на 30 одиниць менше”, – зазначив у коментарі Назар Товстига, заступник голови ГО “За якісний транспорт”.

Загалом, сьогодні станом на 8 годину ранку на маршрутах згідно GPS замість 464 автобусів  курсувало лише 345. Від ЛКП “АТП-1” курсувало 162 автобуса, варто зазначити, що, згідно з договором, мало б курсувати 193 одиниці. Від  ТОВ “Міра і К” на маршруті курсувало 47 одиниць, замість 68, а ПАТ “АТП-14630” запустило на маршрут 50 одиниць замість 76. ТОВ “Фіакр Львів”, згідно з договором, має 93 автобуса, сьогодні ж на маршруті було 57, а от від ТОВ “Успіх БМ”, згідно з GPS, курсувало 29 одиниць, замість 34 зазначених у договорі.

“Ми бачимо ту ситуацію, яка відслідковується по GPS-трекерам, адже на сьогодні це єдине джерело, за яким ми можемо спостерігати. Раніше міська рада вимкнула своє офіційне джерело на декілька місяців, які вже затягнулися майже на рік”, – додав Назар Товстига.

Нагадаємо, що раніше Назар Товстига, у коментарі розповів, що їхня організація не підтримує рішення щодо підвищення тарифів на проїзд.

категорії
НовиниСуспільство

Публікації по темі