ТЕЦ Нового Роздолу можуть передати в управління «Нафтогаз Тепло»

Питання перебуває на постійному контролі Офісу Президента та Кабінету Міністрів.

Координація щодо врегулювання ситуації з теплом в Новояворівську та Новому роздолі продовжується. Питання перебуває на постійному контролі Офісу Президента та Кабінету Міністрів.

Про це написав на своїй сторінці у Facebook очільник ЛОДА Маркіян Мальський.

“Продовжили сьогодні координацію роботи всіх причетних органів щодо вирішення питання відновлення тепла в Новому Роздолі та Новояворівську. Сьогодні перевірив стан справ в останньому”, – йдеться в повідомленні.

Він зазначає, що у Новояворівській ТЕЦ ситуація краща, ніж побачена комісією вчора у Новому Роздолі. Тут системи повністю заповнені водою та очікується на підключення газу. Люди самотужки впоралися з низкою питань: складено бази абонементів, ліквідовано пориви, запущено воду, проведено гідравлічні випробовування.

Вже до кінця вчорашнього дня АРМА повинна була розірвати відносини з «горе-управителем» та визначити нову управляючу компанію в скороченій переговорній процедурі, що передбачена законодавством у зв‘язку з оголошенням ЛОДА надзвичайної ситуації через зрив початку опалювального сезону (надзвичайний стан оголошується не раніше ніж через 2 дні після початку опалювального сезону).

“Перемовини йдуть з дочірньою компанією «Нафтогаз Україна» – «Нафтогаз Тепло», представники якої сьогодні спільно з нами були на ТЕЦ. Це потужна державна компанія, якій можна довіряти!”, – наголосив очільник області.

Варто зазначиити, що питання опалення у містах Новий Розділ та Новояворівськ перебуває на постійному контролі Офісу Президента та Кабінету Міністрів.

категорії
НовиниСуспільство

Публікації по темі