Сказано – не зроблено: депутати обурені транспортним сполученням з мікрорайонами Львова

Мешканці Рясного та Брюховичів потерпають від транспортних проблем.

11 жовтня на пленарному засіданні депутати Львівської міськради озвучили низку скарг-питань стосовно транспортного сполучення з мікрорайонами Львова.

Як зазначив член фракції «Народний контроль» Віталій Свінціцький, вирішити проблеми з громадським транспортом для мікрорайону Рясне обіцяли після проведення конкурсу перевізників у Львові.

Нагадаємо, що 2 жовтня конкурс так і не відбувся, у результаті чого його перенесли на невизначений термін, як і вирішення проблеми з транспортним сполученням.

«Людей турбує неможливість зручно та без пересадок доїхати до медичних закладів міста та залізничного вокзалу. Наразі, єдиним маршрутом, який функціонує у більш-менш нормальному режимі залишається №6А», – прокоментував Віталій Свінціцький.

Він попросив міського голову тимчасово запустити кілька автобусів, які будуть сполучати Рясне з Головним вокзалом та Комунальною міською клінічною лікарнею.

Член фракції «Народний контроль» Валерій Веремчук наголосив на те, що вже кілька років поспіль обговорюється та виділяються кошти на альтернативну дорогу з Рясного, будівництво моста на перетині вулиць Шевченка – Ковча, капітальний ремонт вулиці Шевченка як «єдиної дорожньої артерії», що веде з Рясного, але результату досі немає.

На наступне засідання у міського голови попросили підготувати чіткі дорожні карти з реалізації вказаних проектів та надати інформацію щодо стадії виконання ПКД по вул. Шевченка, яка станом на сьогодні є у найгіршому стані.

За словами члена фракції «УКРОП» Ігора Зінкевича такі проблеми мають не тільки мешканці Рясного, але і мешканці Брюховичів, які щодня простоюють у величезних чергах, щоб добратися на роботу й з роботи.

«Мешканці постійно скаржаться на відсутність транспортних засобів, які обслуговують маршрути №8 і №22 і курсують до смт. Брюховичі. Крім цього – на їхню малу пасажиромісткість. Львів’яни годинами простоюють у чергах на пл. Св. Теодора, що є кінцевою зупинкою обох маршрутів у Львові. Жоден з транспортних засобів на маршруті №8 взагалі не пристосований для перевезення дитячих візочків чи інвалідних візків. Це при тому, що поліклініки, які обслуговують мешканців Брюховичів, розташовані у Львові», – додав міський обранець і попросив вирішити це питання.

категорії
НовиниСуспільство

Публікації по темі