Собак, які пройшли процедури вакцинації та стерилізації у ЛКП «ЛЕВ», тепер маркуватимуть по-новому

Кліпси виготовлені з пластику, з одного боку на них вказано назв підприємства, з іншого — номер собаки.

Щороку маркування собак, які побували в ЛКП «Лев», де пройшли процедури вакцинації та стерилізації, відбувається іншим кольором. 2019 року при відпуску тварин з ЛКП «Лев» їм на вуха вдягатимуть червоні кліпси.

Про це сьогодні, 1 лютого, інформує Львівське комунальне підприємство «Лев».

«Щороку ми змінюємо колір кліпс, аби візуально розпізнавати, коли востаннє тварина була нами відловлена. Така позначка на вушку у вуличного чотирилапого означає, що собаки пройшли вакцинацію від сказу в ЛКП „Лев“ та були внесені до електронної бази даних безпритульних тварин. 2018 року колір кліпс був рожевим», — пояснили в ЛКП «Лев».

Зазначено, що кліпси виготовлені з пластику, з одного боку на них вказано назв підприємства, з іншого — номер собаки.

«Упродовж 2019 року тварини із рожевими кліпсами будуть повторно відловлені та доставлені на наше підприємство, де вони знову пройдуть вакцинацію від сказу. А ще ми будемо шукати для них родину для прилаштування та обов’язково опублікуємо їхні фото на наших інтернет-сторінках та у ЗМІ», — додають на ЛКП «Лев».

Нагадаємо, раніше ІА «Вежа» повідомляла, що для створення банку крові для собак у ЛКП «Лев» не вистачає ще 180 тисяч гривень.

Окрім мікроскопа, закуплено холодильник з морозильною камерою для зберігання крові. «Також очікуємо на поставку водяної бані та шукаємо постачальників, які б запропонували доступні ціни на центрифугу з терморегуляцією, змішувач для крові, вакуумну камеру», – розповідає Оксана Кошак, директор ЛКП «Лев».

категорії
НовиниСуспільство

Публікації по темі