Сьогодні відбудеться виконком: про що говоритимуть?

Планують розглянути 34 питання, які були заплановані ще на 24 травня.

Сьогодні, 5 червня, о 12:00 розпочнеться засідання виконавчого комітету Львівської міської ради. Згідно з порядком денним, планують розглянути 34 питання, які були заплановані ще на 24 травня.

Варто вказати, що розгляд цих питань був призначений на пленарне засідання 24 травня, однак десятки активістів та представників громадських організацій зірвали засідання виконкому ЛМР.

Відповідно, депутати мають розглянути питання щодо внесення змін до міського бюджету Львова на 2019 рік, а також виділення коштів з резервного фонду міського бюджету.

Відтак, Наталія Бунда, директор департаменту розвитку, доповість про затвердження Порядку організації вуличних мистецьких виступів на території міста Львова.

Надалі члени виконкому перейдуть до розгляду питання щодо погодження ЛМКП «Львівводоканал» подання заявки на співфінансування з підготовки техніко-економічного обгрунтування для модернізації очисних споруд у Львові відповідно до пріоритетної програми «Інвестиції в управлінні каналізацією за межами країни» Національного фонду охорони навколишнього середовища та водного господарства Республіки Польща.

Між тим, ЛКП «Львівавтодор» чекатиме на рішення щодо надання функцій замовника на проектування та реконструкцію об’єктів дорожнього господарства м. Львова. Окрім того, планують розглянути передачу збудованих велодоріжок на просп. В. Чорновола (від вул. Під Дубом до вул. В. Липинського).

Варто зазначити, що сьогодні депутати розглянуть одразу 16 питань, пов’язаних із затвердженням містобудівних умов та обмежень, а також погодженням детальних планів територій. Зокрема мова йтиме про реставрацію та реконструкцію приміщень, будівництво офісів та  багатоквартирних житлових будинків. Традиційно доповість Юліан Чаплінський, начальник управління архітектури та урбаністики.

категорії
НовиниСуспільство

Публікації по темі

Новини