Сьогодні відбувся черговий круглий стіл для об’єднаних територіальних громад

Департамент економічної політики ЛОДА провів черговий круглий стіл для ОТГ. 

Департамент економічної політики ЛОДА провів черговий круглий стіл для ОТГ.

Сьогодні, 7 березня, у Департаменті економічної політики облдержадміністрації відбувся черговий круглий стіл для об’єднаних територіальних громад. Зокрема сьогодні представники ОТГ обговорювали проблемні питання щодо юридичного та кадрового забезпечення та їх функціонування. На запитання громад відповідали спеціалісти юридичного управління ЛОДА, представники кафедри конституційного права юридичного факультету ЛНУ ім. Івана Франка, ГУ Держпраці у Львівській області та Львівського обласного центру зайнятості. Запитання ж преставники ОТГ могли надіслати Департаменту напередодні.

Також під час круглого столу спеціалісти допомогли розібратись представникам ОТГ у проблемах, що виникали у них під час роботи. З метою організаційної та методичної підтримки громадам до проведення круглих столів і надалі будуть залучатися експерти та фахівці з питань, що турбують ОТГ.

Нагадаємо, що Департамент економічної політики ЛОДА започаткував цикл круглих столів з об’єднаними територіальними громадами для обговорення проблемних питань. Перша така зустріч відбулася  21 лютого, де обговорювали проблемні питання у фінансовій сфері ОТГ.

категорії
НовиниСуспільство

Публікації по темі