Спекотні знижки на новобудови у Львові

Lev Development пропонує скористатися безпрецедентно гарячими знижками на житло у Львові.

Lev Development пропонує скористатися безпрецедентно гарячими знижками на житло у Львові.

Lev Development, компанія, що використовує найкращі європейські технології у будівництві, аби створити якісне та комфортабельне житло пропонує скористатись найгарячішою знижкою літа.

Девелоперська компанія пропонує своїм клієнтам знижку до – 15% на усі квартири у Львові. Акція триватиме лише місяць, в період з 10 липня по 10 серпня.

Знижка діє на купівлю квартир у житлових комплексах HYGGE 148, OBRIYOBRIY2 та OBRIY3, а також у клубному будинку GENEVA.

Зауважимо, житлові комплекси OBRIY, OBRIY2 та OBRIY3 розташовані на вул. Малоголосківська. в екологічно чистій зоні. Мешканцям цих будинків пощастить жити лише в 3-ох кілометрах від центру.

ЖК HYGGE 148, один із перших будинків в місті, в котрому у повній мірі реалізована концепція «двір без машин», розташований по вул. Пасічна.  На цокольному рівні будинку буде розташовано дворівневий підземний паркінг, що забезпечить усім мешканцям паркомісця. На першому поверсі розмістять  громадські та комерційні площі, з другого поверху буде починатися житловий рівень.

Тоді ж клубний будинок GENEVA, перебуває вже на завершальній стадії будівництва. Особливість цього будинку в тому, що він створений за індивідуальним авторським проектом. Тут буде розміщено всого 52 квартири, із закритою територією, власним консьєржом та зручнии паркінгом.

Деталі у відділах продажу Lev Development:
м. Львів
вул. Грушевського 11
вул. Пасічна (біля будівництва)
+38097 20 222 00

категорії
НовиниСуспільство

Публікації по темі