Спрощено дозвільні процедури при проведенні енергоефективних заходів

Відтепер не потребуватимуть отримання дозвільних документів будівельні роботи з утеплення введених в експлуатацію житлових будинків.

Спрощено дозвільні процедури при проведенні енергоефективних заходів у житловому секторі.

Про це зазначено на Урядовому Порталі.

Відтепер не потребуватимуть отримання дозвільних документів будівельні роботи з утеплення введених в експлуатацію житлових будинків. Про це зазначив Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко, щодо спрощення дозвільних процедур для будівництва і подальшого введення його в експлуатацію.

«Прийнятий Закон «Про енергетичну ефективність будівель» та старт роботи Фонду енергоефективності у наступному році сприятиме збільшенню попиту населення на термомодернізацію будівель. І особливо – це стосується багатоквартирних житлових будинків. Чим комплекснішою буде термомодернізація будинку, тим більшою буде державна підтримка», – повідомив Геннадій Зубко.

Нагадаємо, що з 1 грудня почали діяти нові ДБН щодо фасадної теплоізоляції, які дозволяють заощаджувати до 15% тепла щороку. Окрім цього нові державні будівельні норми сприятимуть підвищеню строку експлуатації будівель на 15-20%.

категорії
Суспільство

Публікації по темі