Стало відомо, скільки нових будинків здали в експлуатацію на Львівщині цього року

Головне управління статистики у Львівській області оприлюднило звіт.

На Львівщині зростає кількість нових будинків – управління статистики

Про це йдеться у звіті Головного управління статистики у Львівській області за січень-червень.

За інформацією статистів, у січні-червні 2018 року у Львівській області здали в експлуатацію житлові будинки загальною площею 220,4 тис. метрів квадратних нового будівництва. Це на 8,5% більше, ніж з січня по червень минулого року.

Як інформує головне управління статистики у Львівській області, на Львів припадає майже половина від загальнообласного введення житла. У розрахунку на 1000 мешканців Львова збудували  285,5 м.кв. загальної площі житла, 426793 м. кв. – загальна площа прийнятих в експлуатацію житлових будівель у Львові протягом охопленого періоду.

Загалом у січні-червні цього року у Львові прийняли в експлуатацію 181 новий житловий будинок на 3 333 квартири. Середня площа однієї новозбудованої квартири становила 66,1 кв.м загальної площі.

У Пустомитівському районі протягом поточного року «набудували» на суму 69450 квадратів, у  Яворівському – 29914 м. кв., у Жовківському – 15507 м. кв.

Між іншим, у місті Моршин протягом поточного року не зафіксовано жодної прийнятої в експлуатацію будівлі.  Зазначимо, що згідно офіційних даних в Моршині проживає 4963 людини.

Зазначимо, що за даними Держстата в Україні протягом січня-червня 2018 року в експлуатацію прийнято 3,26 млн кв. м. Це на 29,2% менше порівняно з відповідним періодом 2017 року. За обсягом прийнятого житла цього року Львівська область посіла 2-е місце серед регіонів України.

 

категорії
НовиниСуспільство

Публікації по темі