Станом на сьогодні у Львові є списаними 559 будинків

До кінця березня робочі групи намагатимуться списати якомога більше приміщень.

Сьогодні, 9 січня, у Львівській міській раді відбувся брифінг на тему “Реформування ЖКХ: результати списання будинків з балансу ЛКП”.

На брифінгу доповідала директор департаменту житлового господарства та інфраструктури Ірина Маруняк. Вона повідомила, що на сьогодні у Львові є 559 списаних будинків. “Кожного дня ЛКП працюють з мешканцями. В районних адміністраціях створені робочі групи, за розпорядженням голови районної адміністрації. Саме ними і розглядається списання будинків”, – зазначила Ірина Маруняк.

Паралельно із списанням була створена база даних, у якій можна побачити інформацію по списанню будинків у кожному з районів. База є у вільному доступі на сайті ЛМР. У ній можна знайти усю необхідну інформацію про будинок, що списується: номер, балансоутримувача, кількість квартир, площу будинку, а також розпорядження голови адміністрації про списання будинку. Крім цього, також є і база даних по квартирах, які є в комунальній власності.

Робота зі списання будинків продовжується, адже до кінця березня робочі групи намагатимуться списати якомога більше приміщень.

категорії
НовиниСуспільство

Публікації по темі