Старосамбірська РДА неефективно використала 15,3 млн грн

Через недостатню роботу щодо організації охорони приміщень керівники загальноосвітніх навчальних закладів неефективно витратили 2,4 млн грн.

Під час проведеного у відділі державного фінансового аудиту виконання бюджетних програм установлено, що з 01.01.2016 по 30.06.2019 через непроведення економічною службою Відділу детального аналізу фактичних витрат на утримання малокомплектних загальноосвітніх навчальних закладів та ненадання пропозицій до органів місцевого самоврядування щодо їх оптимізації неефективно використано 10,6 млн грн бюджетних коштів.

Про це повідомляє пресслужба Західного офісу Держаудитслужби.

Через недостатню роботу щодо організації охорони приміщень керівники загальноосвітніх навчальних закладів неефективно витратили 2,4 млн грн.

На навчання учнів з інших прилеглих районів та об’єднаних територіальних громад у загальноосвітніх навчальних закладах та позашкільних установах Старосамбірського району Відділом використано з районного бюджету 1,5 млн грн, які не відшкодовані іншими територіальними громадами.

Утримання понаднормативних посад працівників Старосамбірської дитячо-юнацької спортивної школи призвело до неефективного витрачання 447,5 тис. грн

Через утримання в 5 загальноосвітніх закладах посад гардеробників у літній та міжсезонний період неефективно використано бюджетних коштів на суму 283,1 тис. грн. 

Для ефективнішого управління державним майном та витрачання бюджетних коштів, спрямованих на виконання бюджетних програм, аудиторська група розробила низку пропозицій.

Про результати аудиту проінформовано Департамент освіти та науки Львівської облдержадміністрації, Старосамбірську райдержадміністрацію та Самбірську міжрегіональну прокуратуру.

категорії
НовиниСуспільство

Публікації по темі