Старт продажу ІІІ секції житлового комплексу OBRIY2 по вулиці Малоголосківській

Сучасний житловий комплекс OBRIY2, що розташований по вул. Малоголосківській у Львові, 1 лютого розпочинає продаж нової,  ІІІ секції.

Сучасний житловий комплекс OBRIY2, що розташований по вул. Малоголосківській у Львові, 1 лютого розпочинає продаж нової,  ІІІ секції.

Проектом житлового комплексу передбачено унікальний обрій на Високий Замок – з південної сторони та на ліс з північної. Серед особливостей ЖК OBRIY2 – baby club з кваліфікованими педагогами, лоббі в холі будинку – простір з Wi-fi, музичним фоном і м’якими меблями, та панорамні вікна, які забезпечують ефектний інтер’єр. Зручна локація житлового комплексу дозволяє за 15 хвилин дістатись центру міста, а до Брюховецького лісу можна дійти за 5 хвилин.

У третій секції запроектовані одно- та двохкімнатні квартири площею від 33 до 68 м2. Термін введення в експлуатацію ІІІ секції запланований на 4 квартал 2020 року.  «Політика продажу нерухомості передбачає нижчу вартість квадратного метру на етапі початку будівництва, та її поступове зростання із наближення дати введення в експлуатацію. Відтак варто звернути увагу на можливість інвестувати свої кошти в купівлю нерухомості ще на початку будівництва нового житлового комплексу», – зазначив Олександр Островський, співзасновник компанії Lev Development.

Нагадаємо, 28 січня відбулось освячення та закладення наріжного каменю ЖК «OBRIY2». Наразі на будівельному майданчику проведені усі підготовчі земляні роботи та триває закладення фундаменту.

«Район Під Голоском на сьогодні активно розвивається. Це один із найкомфортніших та перспективних районів у всьому Львові. Він розташований лише у трьох кілометрах від центру міста та при цьому розташований в екологічно чистій зоні – поруч паркова зона. Що також дуже важливо, майбутні мешканці мікрорайону зможуть скористатись усією необхідною для життя інфраструктурою поруч із житлом», – розповів Олександр Островський, співзасновник компанії Lev Development, під час урочистого закладення наріжного каменю.

 

категорії
НовиниСуспільство

Публікації по темі