Стартувала головна модна подія Західної України – Lviv Fashion Week SS2020

Модний тиждень триватиме з 10 по 13 жовтня. Основною локацією цьогоріч став Fest Republic. Окрім цього, події відбудуться у  Futura Hub, Design House.

10 жовтня  у Fest Republic відбулось відкриття головної модної події Західної України – Lviv Fashion Week SS2020. 

Модний тиждень триватиме з 10 по 13 жовтня. Основною локацією цьогоріч став Fest Republic. Окрім цього, події відбудуться у  Futura Hub, Design House.

Зазначимо, Lviv Fashion Week SS2020 – проект міжнародного формату, що проводиться за стандартами світових тижнів моди ready-to-wear. Захід орієнтований на створення можливостей економічного розвитку для українських брендів ready-to-wear та підтримку молодих дизайнерів.

“Я думаю, що Lviv Fashion Week SS2020 у культурному середовищі Львова, серед fashion-індустрії займає перше місце. Дуже важливо організовувати такі покази й презентації, адже це дає можливість дизайнерам показати те, над чим вони трудяться пів року, а для молодих дизайнерів проявити себе взагалі, ” – розповів бекстейджкоординатор заходу Ігор Степаник.

Так, у перший день Lviv Fashion Week SS2020 відбулись прем’єрні покази українських дизайнерів з колекціями весна/літо 2020. Зокрема, Ірини Соловій, Марти Ваххольц, Ольги Стебляк та бренду Nit.kA.

Захід відбувся за підтримки Українського культурного фонду, створеного з метою сприяння розвитку національної культури та мистецтва в державі.

Також варто відзначити, вже традиційно Lviv Fashion Week SS2020 відбувається за підтримки девелоперської компанії «Lev Development».

Додамо, що Львівський тиждень моди проходить двічі на рік – восени і весною. Окрім показів та презентацій дизайнерів, подія доповнюються освітньою програмою, в яку входять лекції експертів індустрії моди, круглі столи, обговорення, майстер-класи.

категорії
Суспільство

Публікації по темі