Стартували продажі у новому сучасному житловому комплексі

У Львові розпочалась реалізація нового сучасного та амбітного житлового комплексу OBRIY2 від компанії Lev Development.

У Львові розпочалась реалізація нового сучасного та амбітного житлового комплексу OBRIY2 від компанії Lev Development.

Новий житловий комплекс стане не лише продовженням існуючого ЖК OBRIY на Малоголосківській, а також буде доповнений сучасними рішеннями.

«До «родзинки» OBRIY`ю – панорами на Високий Замок та затишного барбекю-парк. В OBRIY2  ми додали нові складові, які роблять житловий комплекс іще більш орієнтованим на інтереси майбутніх мешканців, що обирають сучасні квартири в новобудовах», – зазначає Олександр Островський, керівник компанії Lev Development.

Особливостями нового ЖК OBRIY2 зокрема стане Бейбі клаб – дитяча кімната, де можна буде залишити свою дитину на кілька годин у досвідчених руках висококваліфікованих педагогів, поки є необхідність вирішити власні справи.

Також в комплексі працюватиме коворкінг у лоббі будинку. Це місце стане зручним як для зустрічей, дружніх чи ділових, так і для роботи в комфортній атмосфері. «Фактично це те, що в західній Європі, називають «лоббі» – зручний простір для зустрічей, переговорів тощо. Такий формат виправдав себе і став нормою для житлових просторів. Мешканцям не потрібно зустрічати гостей на вулиці чи шукати найближче місце для розмов. Саме таку клієнтоорієнтовану житлову нерухомість  ми і створюємо зараз у Львові», – пояснює Олександр Островський.

Новий житловий комплекс OBRIY2 розташований на вулиці Малоголосківській (верх проспекту Чорновола), будівництво розраховано на 2 роки, планована здача в експлуатацію – IV квартал 2020 р.

На цокольному рівні буде розташований підземний паркінг, а на першому – власне громадські та комерційні приміщення. З другого поверху починається житловий рівень. У будинку передбачено 3 під’їзди.

«Щодо самих квартир, то вони також спроектовані в сучасних, комфортних рішеннях та доцільних площах, які сьогодні цінуються на ринку нерухомості Львова, – повідомили в компанії Lev Development – Від 39 до 78 квадратних метрів сучасного планування, з панорамними вікнами та скляними балконами. Фактично весь будинок – від вигляду, планування і до наповнення, створений із пріоритетом мешканця та сучасного розуміння міського життя».

Містобудівні умови та обмеження для замовника будівництва – компанії Lev Development, яка є учасником Західноукраїнської Асоціації Забудовників, затвердили рішенням виконкому ще на початку серпня. Старт продажу квартир – 3 вересня 2018 року.

Зарезервувати квартиру чи отримати додаткову консультацію можна на сайті новобудови  та у відділах продажу Лев Девелопмент: м. Львів, вул. Грушевського, 11, (067) 009 00 90

 

категорії
НовиниСуспільство

Публікації по темі