Столичний зоопарк відремонтують за півмільярда гривень

Підрядник має забезпечити київський зоопарк приладами для системи обліку відвідувачів.

У Шевченківському районі міста Києва проведуть реконструкцію зоологічного парку

Відповідний тендер розміщений на порталі публічних закупівель Prozorro.

Реконструкція об’єктів Київського зоологічного парку загальнодержавного значення, що знаходиться на просп. Перемоги, 32 у Шевченківському районі міста Києва, обійдеться місту у понад 530 мільйонів гривень, адже саме такою є очікувана ціна тендеру.

У технічному завданні зазначено, що під час реконструкції демонтують існуючий павільйон для мавп, відремонтують півльйон для утримання та зимового експонування приматів, зокрема утеплять покрівллю, підлогу та стіни, а також відремонтують вольєри для літньої експозиції.

Окрім цього, на території парку проведуть реконструкцію каналіацій та забезпечать нове обладнання для водопостачання та системи циркуляції штучних водойм. В зоопарку також замінять електроосвітлення, систему відеоспостереження та систему охоронної сигналізації. В рамках тендеру планують вірдемонтують кафе, що знаходиться на території зоопарку, акваріум, а також існуючу огорожу.

Варто також зазначити, що підрядник має забезпечити київський зоопарк приладами для системи обліку відвідувачів та візуальним обстеженням проходу по «чорним спискам».

Варто зауважити, що територію зоопарку пристосують для вільного пересування відвідувачів, мова йде про реконструкцію проходів з улаштуванням пандусів.

Аукціон щодо тендеру розпочнеться 3 липня. Відреконструювати зоопарк планують до кінця травня 2021 року.

Довідка

Київський зоологічний парк — це природоохоронна, науково-дослідна та культурно-освітня установа, що є штучно створеним об’єктом природно-заповідного фонду загальнодержавного значення. За свою вікову історію зоопарк пройшов довгий шлях від громадського звіринцю до одного з найбільших за територією зоологічних парків Європи, займає площу близько 34,22 га

У зоопарку проводиться робота по акліматизації багатьох тварин (тропічних і субтропічних країн, далекої Півночі); значна увага приділяється розмноженню їх, особливо рідкісних, зникаючих видів.

категорії
НовиниСуспільство

Публікації по темі