Студент та школяр забили безпритульних до смерті: суд виніс вирок у резонансній справі

Студент та школяр забили безпритульних до смерті: суд виніс вирок у резонансній справі

Закінчено судовий розгляд у кримінальному провадженні щодо двох мешканців Львова, яких обвинувачували у нападі з метою заволодіння чужим майном, нанесенні тяжких тілесних ушкоджень, що призвели до смерті потерпілих та заволодінні їхніми важливими особистими документами.

Зокрема, як повідомляла Львівська обласна прокуратура, двоє молодиків упродовж трьох днів (10-12 вересня минулого року), знущались над двома безхатьками, які мешкали у закинутому будинку на вул. Богдана Хмельницького у Львові, де раніше був Центр соціальної реабілітації молоді. 18-річний студент професійного училища та 17-річний школяр били чоловіків руками, ногами, металевою трубою та дерев′яними ніжками від меблів, обливали моторним маслом та посипали сухою будівельною сумішшю, записуючи час від часу це на відео.

Внаслідок отриманих травм 70-річний постраждалий помер на місці вчинення злочину, а його 65-річний товариш – через кілька днів у лікарні.

Під час скоєння злочину, нападники забрали у жертв документи, що посвідчували особу, ланцюжок, банківські картки, з який у подальшому зняли грошові кошти у сумі 2 тис грн.

Суд підтримав обґрунтовану позицію прокурорів Галицької окружної прокуратури, визнав обвинувачених винними та призначив покарання: старшому – 12 років та 2 місяці позбавлення волі, а молодшому – 8 років та 2 місяці ув’язнення.

 

категорії
Суспільство

Публікації по темі