Субсидія чи пільга?

Відтепер українці можуть обирати чим користуватися в опалювальний період.

Держава надала право вибору українським сім’ям: користуватися в опалювальний сезон пільгою чи субсидією.

Про це повідомили на сайті Тепло.

«Якщо родина має право на субсидію, однак її розмір невеликий і, на її думку, доцільніше сплачувати за комунальні послуги з врахуванням пільги, то необхідно подати заяву до органу соціального захисту населення про припинення надання субсидії. І навпаки: якщо на опалювальний період сім’ї доцільніше користуватися субсидією, то необхідно подати заяву для призначення субсидії», – йдеться у повідомленні.

Як зазначили, підставою для надання пільги на оплату житлово-комунальних послуг є посвідчення, яке вказує, до якої категорії пільговиків належить та чи інша особа, яка знижка з оплати за житлово-комунальні послуги їй належить.

При пільговій оплаті за послуги квитанції мешканцям надходять уже з урахуванням знижки.

До основних категорій належать: учасники війни, члени сімей загиблих (померлих) ветеранів війни, особи, які мають особливі та особливі трудові заслуги перед Батьківщиною, їх вдови (вдівці), учасники бойових дій, особи з інвалідністю внаслідок війни, ліквідатори аварії на ЧАЕС та постраждалі внаслідок аварії на ЧАЕС 1 та 2 категорії, жертви нацистських переслідувань та діти війни.

Крім цього, на сайті описали у яких випадках вигідніше користуватися пільгами зі сплати ЖКП, а в яких – субсидією.

категорії
ЕкономікаСуспільство

Публікації по темі