Про це  йдеться у повідомленні прес-служби Спеціалізованої антикорупційної прокуратури.

Зазначається, що розгляд кримінального провадження про обвинувачення п’ятьох осіб, а саме директора ДП “Львівський бронетанковий завод” Романа Тимківа, його заступника, начальника Центрального бронетанкового управління Збройних сил, керівника одного з відділів цього управління та засновника ТОВ “Булет Лайн”, в розтраті бюджетних коштів під час поставки Львівському заводу двигунів для бронетехніки Центральному бронетанковому управлінню ЗСУ, що заподіяло збитків на суму понад 14 млн гривень.

“Зважаючи на відведений для засідання час, прокурорами САП оголошено 17 аркушів обвинувального акту у вказаному кримінальному провадженні”, – йдеться у повідомленні.

Зазначено, що наступне судове засідання призначено на 27 травня 2019 року.

Нагадаємо, раніше ІА “Вежа” повідомляла, що директора Львівського бронетанкового заводу Романа Тимківа звільнено з посади. Відповідний наказ 28 серпня підписано Генеральним директором ДК “Укроборонпром” Павлом Букіним.

Романом Тимківим під час керівництва підприємством були допущені неефективні рішення, які призвели до несвоєчасного ремонту військової техніки. У зв‘язку з цим, ДП “Львівський бронетанковий завод” рішенням суду зобов’язано сплатити на користь замовника штрафні санкції.

Згідно з умовами контракту, укладеного з Романом Тимківим як керівником підприємства, він відповідає за якісне виконання замовлень, недотримання цього є підставою для дострокового розірвання  трудових відносин.

Водночас, він намагався повернутися на роботу. Працівники підприємства обурені намірами екс-директора повернутись на роботу та вийшли на протест перед головним входом ДП “Львівський бронетанковий завод”.

“Це дивно: спочатку знаходять факти розкрадання бюджету, висувають звинувачення, а тепер по рішенню Солом’янського суду Києва строк усунення Тимківа від посади було лиш продовжено до 27 серпня 2018 року”, – зазначив Ігор Зінкевич.

Ігор Зінкевич повідомив, що розділяє позицію людей, котрі відмовляються працювати з екс-директором.