Суд виніс вирок волинському прикордоннику-хабарнику

Ковельський міськрайонний суд Волинської області виніс вирок прикордоннику, який за грошову винагороду сприяв переміщенню сигарет через кордон. Про це повідомляє прес-служба Луцького прикордонного загону. Зазначається, хабарником виявився молодший сержант,...

Ковельський міськрайонний суд Волинської області виніс вирок прикордоннику, який за грошову винагороду сприяв переміщенню сигарет через кордон.

Про це повідомляє прес-служба Луцького прикордонного загону.

Зазначається, хабарником виявився молодший сержант, інспектор прикордонної служби відділу «Млинове» Луцького загону, уродженець смт Турійськ Волинської області.

Слідством встановлено, у жовтні 2020 року у нього виник злочинний умисел на систематичне одержання неправомірної вигоди за сприяння у незаконному переміщенню поза пунктами пропуску через державний кордон України з Республіки Білорусь на територію України тютюнових виробів шляхом надання інформації щодо часу та місця розміщення прикордонних нарядів та невжиття заходів реагування щодо припинення протиправних дій.

У Ковелі зустрівся з іншим чоловіком, запропонувавши свої «послуги» щодо сприяння у переміщенні сигарет, при цьому встановивши «тариф» у 30 доларів США за 1 переміщуваний ящик тютюнових виробів.

Співрозмовник прикордонника погодився на його умови та в подальшому про це сповістив компетентні правоохоронні органи.

21 жовтня 2020 року інспектор отримав 8500 гривень неправомірної вигоди за ввезення з території Білорусі 10 ящиків сигарет «Фест», а 16 листопада – 23 000 гривень за переміщення вже 27 ящиків сигарет «Фест». Після цього зловмисника затримали.

Свою провину хабарник визнав повністю, щиро розкаявся та активно сприяв розкриттю злочину.

За вчинення злочину, передбаченого ч.1 ст. 368 ККУ, суд призначив йому 25 500 гривень штрафу та позбавив права обіймати посади, пов`язані з виконанням організаційно-розпорядчих та адміністративно-господарських функцій в органах державної влади та органах місцевого самоврядування строком на один рік.

 

категорії
НовиниСуспільство

Публікації по темі