Суддя Галицького райсуду задекларував членство в польській організації

Суддя Галицького райсуду Віктор Романюк задекларував членство в польській Громадській організації «Союз поляків «Білий орел» та 1,1 млн гривень заробітної платні у 2020 році. Водночас, його брат, суддя Апеляційного...

Суддя Галицького райсуду Віктор Романюк задекларував членство в польській Громадській організації «Союз поляків «Білий орел» та 1,1 млн гривень заробітної платні у 2020 році. Водночас, його брат, суддя Апеляційного суду Львівської області Михайло Романюк, декларацію за минулий рік подати іще не встиг. Відповідна інформація виданню Vezha стала відома із інформації на порталі НАЗК.

Громадська організація «Союз поляків «Білий орел» діє у Львові з 2011 року. Серед її засновників окрім судді Віктора Романюк, Юрій Огоновський та Сергій Лук’яненко. Офіційно громадська організація займається всебічним розвитком та популяризацією Польської культури та народних традицій у Львові, а також підтримкою етнічних поляків. Організація активно займається викладанням польської мови.

Зазначимо, суддя Віктор Романюк задекларував дві квартири у Львові площами 62,6 та 50,2 кв.м. Власниками нерухомості є його сини, дружина та падчерка. Окрім того, він задекларував автомобіль Фольксваген Пассат 1996 року.

Натомість його брат, Михайло Романюк згідно декларації за 2019 рік, володіє лише часткою квартири площею 62,6 кв.м. у Львові. Водночас його дружина, Олена Романюк, володіє квартирою площею 173 кв.м. у Львові та нежитловим приміщенням площею 38,8 кв.м. Також вони користуються гаражем, що належить Феодосію Романюк. Також Олені Романюк належать два автомобілі Mercedes-Benz GL 350, вартістю 760 тисяч гривень, придбаний у 2014 році та Mercedes-Benz GLK300 вартістю 562 тисячі гривень, котрий був придбаний у 2019 році.

Згідно декларації, у 2020 році, Суддя Галицького райсуду Віктор Романюк отримав заробітну плату у розмірі 1,1 млн гривень. В свою чергу його дружина Ольга Романюк отримала допомогу по догляду за дитиною та аліменти у розмірі 147 тис. гривень. Варто зазначити, роком раніше Віктор Романюк отримав лише 642 тисячі гривен. Дружина судді у 2019 році задекларувала допомогу по догляду за дитиною, та аліменти у розмірі 108,5 тис. гривень. Також Віктор Романюк задекларував готівкові кошти у розмірі 10 тис. доларів та 140 тис. гривень.

Варто зазначити, у своїй декларації суддя Галицького суду не вказав, що є одним з засновників ТОВ «Краківський ринок» з часткою 2% статутного капіталу.

Окрім того, раніше суддя Віктор Романюк був одним з засновників ТОВ «Дари Львівщини» та володів 12% статутного капіталу, котре належить дочці львівського бізнесмена Григорія Козловського, а саме Максимець Софії Григорівні.

Варто зазначити, з 2012 по 2013 рік Романюк працював суддею Яворівського районного суду Львівської області. Дружина судді також з 2012 року працювала у Яворівському районному суді на посаді секретаря судових засідань. У 2015 році на сайті електронних петицій зареєстрували петицію, в котрій вимагали люструвати суддю Галицького суду Романюка В. Ф.

Його брат, Михайло Романюк задекларував 520,4 тисячі заробітної платні у Апеляційному суді Львівської області. Натомість, його дружина, Олена Романюк, задекларувала 372 тисячі гривень від надання майна в оренду.

категорії
НовиниСуспільство

Публікації по темі