Світовий банк виділяє $12 мільярдів на боротьбу з коронавірусом

Світовий банк виділить країнам із низьким рівнем економіки $12 млрд для боротьби з наслідками коронавірусу.

Світовий банк виділить країнам із низьким рівнем економіки $12 млрд для боротьби з наслідками коронавірусу.

Про це йдеться у повідомленні банку, пише Finclub.

Це перший пакет допомоги, який Світовий банк виділяє найбіднішим країнам з високим ризиком поширення COVID-19.

«Фінансування покликане допомогти країнам-членам вжити ефективних заходів для реагування на коронавірус і, де це можливо, зменшити трагічний вплив, викликаний COVID-19», — зазначають у Світовому банку.

Фінансовий пакет передбачає гранти та кредити під низькі відсотки від Міжнародної асоціації розвитку для країн з низьким доходом і позики від Міжнародного банку реконструкції та розвитку для країн з середнім рівнем доходу.

«Підтримка Світового банку буде охоплювати цілу низку заходів щодо зміцнення служб охорони здоров’я первинної медико-санітарної допомоги, зміцнення моніторингу та звітності хвороби, навчання медичних працівників, заохочення участі населення для підтримання громадської довіри та поліпшення доступу до лікування для найбідніших пацієнтів», — йдеться в повідомленні.

Пріоритет буде віддаватися бідним країнам з високим рівнем ризику поширення захворювання.

3 березня Федеральна резервна система США прийняла рішення про зниження базової ставки на 0,5% до 1-1,25% річних для захисту економіки від впливу коронавірусу.

Народний банк Китаю знизив базову ставку кредитування для підтримки економіки, яка постраждала від спалаху коронавірусу.

Адміністрація Гонконгу направить $15,4 млрд на підтримку бізнесу та населення через негативний вплив епідемії коронавірусу.

28 лютого Всесвітня організація охорони здоров’я підвищила оцінку глобального ризику поширення нового коронавіруса COVID-19 з «високого» до «дуже високого».

На ранок 4 березня зафіксовано 93 158 випадків захворювання коронавірусом COVID-19, з них 3198 — летальні, одужали 50 690 осіб.

Перший випадок зараження коронавірусів підтвердився 3 березня в Україні, в Чернівецькій області.

Вірус поширився на всі континенти, крім Антарктиди. Підтверджені випадки зараження в більш ніж 50 країнах, більше 20 з них — в Європі.

Читайте нас у Telegram.

категорії
ЕкономікаСуспільство

Публікації по темі