Тарифи на тепло і гарячу воду не зростуть – меморандум

Тарифи на тепло і гарячу воду до кінця опалювального сезону залишаться без змін. Уряд підписав меморандум із місцевою владою. Про це повідомив прем’єр-міністр України Дмитро Шмигаль. “Щойно офіційно закріпили...

Тарифи на тепло і гарячу воду до кінця опалювального сезону залишаться без змін. Уряд підписав меморандум із місцевою владою.

Про це повідомив прем’єр-міністр України Дмитро Шмигаль.

“Щойно офіційно закріпили це в Меморандумі з місцевою владою. Це один із 8 кроків нашої команди щодо розв’язання тарифного питання. І це правильна позиція, яка показує, що пріоритет влади — і центральної, і місцевої — це захист добробуту українців.”, – повідомляє прем’єр.

Зокрема, як зазначає Мінрегіон, Меморандум укладено між Кабінетом Міністрів України в особі Міністра розвитку громад та територій України Олексія Чернишова та першого заступника Міністра енергетики України Юрія Вітренка, Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, НАК «Нафтогаз України» і мерами українських міст. Це рішення підтримали усі міські голови.

категорії
ЕкономікаСуспільство

Публікації по темі