ТЕЦ Нового Роздолу передають під управління НАК “Нафтогаз”

Опалювальний сезон у Новояворівську розпочнеться через кілька днів, у Новому Роздолі до п'яти днів підготують теплову мережу.

ТЕЦ Нового Роздолу передають під управління НАК “Нафтогаз”. У Новояворівську опалювальний сезон розпочнеться за декілька днів, у Новому Роздолі через 5 днів підготують теплову мережу.

Про це у Facebook написав прем’єр-міністр України Олексій Гончарук.

Через безвідповідальність приватної компанії, яка де-факто контролює ТЕЦ, 60 тисяч людей у Новому Роздолі та Новояворівську могли залишитись без тепла взимку.

“Ці два міста виявились не готовими до подачі тепла: у трубах немає води, гідравлічні випробування влітку не проводились, працівники ТЕЦ не отримують зарплату вже майже півроку. Чим займалась приватна компанія-управитель весь цей час — із цим мають розібратись відповідні правоохоронні органи. Я не залишу цю ситуацію без контролю та хочу нагадати, що у кожної неспроможності в розв’язання проблеми – є ім‘я та посада. Все це буде виявлено та отримає належну оцінку і належне покарання. Представники поліції вже цим займаються. Але зараз наше першочергове завдання — терміново забезпечити людей теплом і розв’язати проблему з виплатою заборгованості працівникам підприємств”, – написав прем’єр.

За його словами,  ТЕЦ Нового роздолу передають під управління компанії групи НАК “Нафтогаз”. Це відбуватиметься протягом двох-трьох днів. Паралельно спеціалісти перевірятимуть обладнання та усуватимуть технічні неполадки.

Гончарук зазначив, у Новояворівську люди будуть з теплом в домівках за декілька днів.

“Ситуація в Новому Роздолі трошки складніша. Там тепломережа не готова до старту. Дав доручення протягом щонайбільше п‘яти днів підготувати мережу до старту! ДСНС готові у разі зниження температури забезпечити громадян усім необхідним”, – наголосив прем’єр-міністр.

категорії
НовиниСуспільство

Публікації по темі