Територіальні органи Держпродспоживслужби за півроку перейдуть на електронний документообіг

Впродовж першого кварталу поточного року територіальні органи повинні відпрацювати систему електронного документообігу в тестовому режимі.

Таке завдання поставив Володимир Лапа, Голова Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів, перед начальниками головних управлінь під час колегії Держпродспоживслужби за підсумками 2018 року.

Про це інформує прес-служба установи.

«Зараз ми передаємо всім головним управлінням Держпродспоживслужби в областях і місті Києві та регіональним службам державного ветеринарно-санітарного контролю й нагляду на державному кордоні та транспорті відповідне технічне обладнання і необхідну кількість ліцензій для провадження діяльності через систему електронного документообігу. Завдання керівників – належним чином організувати процес та забезпечити участь персоналу у навчаннях, щоб ця система повною мірою запрацювала уже через півроку», – наголосив Володимир Лапа.

Він зазначив, що впродовж першого кварталу поточного року територіальні органи повинні відпрацювати систему електронного документообігу в тестовому режимі таким чином, щоб до липня 2019 року всі процеси створення, відправлення, передавання, одержання, оброблення, використання і зберігання електронних документів та копій паперових документів в електронному вигляді були об’єднанні з системою електронного документообігу центрального апарату Держпродспоживслужби.

Володимир Лапа зауважив, що паралельно ведеться робота над інтеграцією електронної системи документообігу Держпродспоживслужби з системою електронної взаємодії центральних органів виконавчої влади.

Зазначимо, що з метою формування і виконання Національної програми інформатизації Уряд своїм розпорядженням від 20 червня 2018 р. № 421 через Державне агентство з питань електронного урядування виділив кошти для впровадження системи електронного документообігу в ряді центральних органів виконавчої влади, в тому числі й у Держпродспоживслужбі.

У Держпродспоживслужбі система електронного документообігу працює з березня 2017 року.

Довідка

Держпродспоживслужба утворена відповідно до постанови КМУ від 10 вересня 2014 року № 442 «Про оптимізацію системи центральних органів виконавчої влади».

Постановою КМУ від 02 вересня 2015 року № 667 затверджено Положення про Держпродспоживслужбу. Територіальні органи Держпродспоживслужби утворені постановою Кабінету Міністрів України від 16 грудня 2015 року № 1092. Наказом Міністерство аграрної політики та продовольства України від 12.04.2017 № 209 затверджено Положення про Головне управління Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів в області, в місті Києві.

З метою забезпечення фінансування Держпродспоживслужби прийнято розпорядження КМУ від 27 січня 2016 року № 76-р. Затверджено структуру апарату Держпродспоживслужби та погоджено її з Міністром аграрної політики та продовольства України. Штатний розпис та кошторис апарату Держпродспоживслужби затверджено за погодженням з Мінфіном.

категорії
Суспільство

Публікації по темі