Територію Львівського автобусного заводу незаконно забудовують

Інспектор Державної архітектурно-будівельної інспекції підтвердив, що жодних документів на початок робіт, ні на підготовчі роботи будівельна компанія не надавала

18 квітня 2019 року представники ГО “Рабів до раю не пускають”, ГО “Пріоритет права”, ГО «Автосотня самооборони», ГО «БУР» та громадської ініціативи «Прості Українці» з’ясували, що земельні ділянки, на яких розміщений ЛАЗ не мають кадастрових номерів.

Про це розповів Іван Спринський, голова ГО “Рабів до раю не пускають”.

“На теритолії ЛАЗу відбувається незаконне будівництво компанією “Галжитлобуд”. Інспектор Державної архітектурно-будівельної інспекції підтвердив, що жодних документів на початок робіт, ні на підготовчі роботи будівельна компанія не надавала. Ми ж спілкувалися з клієнтами компанії, які сказали, що ще півроку тому вони оплатили нерухомість, яка ще навіть не була побудована і на неї не було жодних документів”, – розповідає Іван Спринський.

Він також зазначив, що за мету громадські організації поставили зробити ревізію території автобусного заводу, через те, що  Андрій Садовий більше року тому стверджував, що робитиме все для того, щоб повернути всі території і  будівлі у власність міста, але крім гучних заяв не було жодних подальших кроків. Іван Спринський наголошує, що хотів би бачити напрацювання концепції і визначення юридичного шляху для доведення, що ситуація з ЛАЗ – рейдерське захоплення олігархом Чуркіним.

Додамо, що наступного тижня активісти звернуться до міської влади, щоб та почала напрацювання плану дій щодо Львівського автобусного заводу.

 

категорії
НовиниСуспільство

Публікації по темі