Територію “Львівського інструментального заводу” забудують багатоповерхівками

У Львові, на вулиці Замарстинівській, 170 – території Львівського інструментального заводу, планують будівництво житлового комплексу на три тисячі мешканців з офісними будівлями висотою 10 поверхів.

У Львові, на вулиці Замарстинівській, 170 – території Львівського інструментального заводу, планують будівництво житлового комплексу на три тисячі мешканців з офісними будівлями висотою 10 поверхів.

Відповідні містобудівні умови та обмеження видав сьогодні, 27 липня, виконавчий комітет ЛМР, передає “Твоє місто”.

На ділянці, розміром 4,25 га, зведуть комплекс багатоквартирних житлових будівель з вбудованими комерційно-громадськими приміщеннями. Уся забудова матиме в середньому 10 поверхів. Зараз на цій території розташовані виробничі об’єкти Львівського інструментального заводу, які не працюють, та підприємство з виробництва взуття.

Під час розгляду цього питання головний архітектор Львова Юліан Чаплінський додав, що забудовник погодився знизити поверховість будівель з 16 поверхів на 10.

У комплекс також входять кілька підземних паркінгів на 700 паркомісць для потреб майже 3000 мешканців. Проектом також пропонується розмісити в житлових будинках два вбудовані дитячі садки.

Крім цього, у перших поверхах будівель передбачається розміщення амбулаторій сімейної медицини та дитячих центрів для тимчасового перебування дітей.

За даними Youcontrol, директором ПрАТ «Львівський інструментальний завод», яке є замовником будівництва, є Олесь Дмитришин. Акціонерами товариства є фізичні особи та підприємці. Найбільшою часткою володіє ТОВ «Арттехбуд».

Нагадаємо, поряд на території занедбаної учбово-спортивної бази на вул. Інструментальній, 49 з’явиться спорткомплекс «Спартак». У межах спорткомплексу облаштують п’ятиповерховий готель, 50-метровий басейн із трибунами, ковзанку, офісні приміщення, центр розвитку дитини з функціями дитсадка, місця для торгівлі та зовнішній паркінг на 120 місць. Площа забудови становить 5,5 гектарів.

категорії
НовиниСуспільство

Публікації по темі