Технічний стан автомобілів перевірятимуть по-новому

Формат документу, що підтверджує успішне проходження транспортним засобом перевірки технічного стану, буде оновлено.

В Україні змінюється процедура проходження перевірки технічного стану транспортним засобом.

Про це повідомляє Головний сервісний центр МВС України.

Формат документу, що підтверджує успішне проходження транспортним засобом перевірки технічного стану, буде оновлено. З 1 травня 2019 року паперовий бланк протоколу буде видаватися суб’єктами здійснення ОТК в комплекті зі самоклейною міткою радіочастотної ідентифікації. Цю мітку необхідно буде закріплювати у правій верхній частині вітрового скла машини, з його внутрішнього боку.

Такі нововведення повинні зменшити ризики фальсифікації протоколів ОТК. Крім того, це полегшить перевірку контролюючими органами, чи допущений даний транспортний засіб до дорожнього руху. За допомогою спеціальних технічних засобів мітку зможуть зчитувати на відстані.

“ОТК підлягають певні категорії транспортних засобів, що беруть участь у дорожньому русі та пройшли державну реєстрацію. Обов’язковий технічний контроль транспортних засобів здійснюють суб’єкти проведення ОТК, які мають на правах власності або користування обладнання, що дає змогу перевіряти технічний стан транспортних засобів на відповідність вимогам безпеки дорожнього руху та охорони навколишнього середовища”, – повідомляють у Головному сервісному центрі МВС.

категорії
Суспільство

Публікації по темі