Тимчасові договори з автоперевізниками продовжаться ще на місяць

Конкурс на визначення автомобільних перевізників відтерміновується.

Сьогодні, 12 жовтня, на засідання виконавчого комітету ЛМР прийняли рішення перенести конкурс щодо визначення автомобільних перевізників на міських автобусних маршрутах загального користування.

Тимчасові договори з перевізниками продовжаться ще на місяць.

«Були скеровані запити в такі інстанції: Обласна Держадміністрація, Сервісний центр МВС, Фіксальна служба, Управління патрульної поліції та Укртрансбезпека. Станом на сьогодні ми не маємо інформації з Укратрансбезпеки та Фіксальної служби. Без цієї інформації ми не можемо зараз приймати рішення. Тому, сьогодні було проголосовано, що ми відкладаємо засідання конкурсного комітету», – пояснила Ірина Маруняк, директор Департаменту житлового господарства та інфраструктури.

Зараз, за інформацією Олега Партики, в. о. начальника управління транспорту, інформації немає лише від «Уктрансбезпеки». Тому на даний момент конкурс не можливо провести.

Нагадаємо, на конкурс подалися 7 перевізників. 5 львівських: «Міра і К», АТП-14630, «Фіакр-Львів», «Успіх БМ», АТП-1, один із Рівного – СВ ЛАЙФ та із Дніпра – «Автоекспрес-Дніпро». За тимчасовими договорами перевізники їздять вже майже рік.

категорії
НовиниСуспільство

Публікації по темі