Товариство глухих збудує житловий комплекс на вул. Некрасова

Сьогодні, 20 липня, виконком ЛМР погодив Львівській обласній організації Українського товариства глухих містобудівні умови та обмеження для зведення житлових будинків з вбудованими приміщеннями громадського призначення та підземним паркінгом на вулиці Некрасова, 45.

Сьогодні, 20 липня, виконком ЛМР погодив Львівській обласній організації Українського товариства глухих містобудівні умови та обмеження для зведення житлових будинків з вбудованими приміщеннями громадського призначення та підземним паркінгом на вулиці Некрасова, 45. Про повідомляє Твоє місто.

Під забудову виділено земельну ділянку площею 0,47 га поблизу будинку культури Товариства. Частину квартир у комплексі отримають люди з вадами слуху.

Згідно з містобудівними умовами та обмеженням, висота будівель не може перевищувати 17,79 м. Майбутні будинки матимуть по чотири-шість поверхів.

Власне будівництвом займатиметься компанія «Глобус». Представник забудовника під час засідання виконкому повідомив, що члени Товариства глухих отримають приблизно 15% всієї корисної площі: шість квартир загальною площею 277 кв. м, а також два офіси та паркомісця. Тим часом у Товаристві глухих повідомили, що у черзі на квартири у них перебувають 46 сімей, деякі з яких отримають житло в новобудові.

Згідно з даними YouControl, засновниками ТзОВ «Будівельна компанія “Глобус”» є львів’яни Володимир Фенек і Василь Денека, а також АТ «Закритий недиверсифікований венчурний корпоративний інвестиційний фонд «Магістрат інвест».

категорії
НовиниСуспільство

Публікації по темі