Транспортна розв’язка у місті Винники набуде нового вигляду

Сьогодні вже виконанні земляні роботи і зараз дорожники влаштовують основу із щебенево-піщаної суміші.
https://www.facebook.com/SUGBAL.AVTODORIG.LVIV/photos/pcb.391429824819566/391429788152903/?type=3&theater

На сьогодні вже виконанні земляні роботи і зараз дорожники влаштовують основу із щебенево-піщаної суміші.

Про це на сторінці у Facebook повідомляє Служба автомобільних доріг у Львівській області.

На замовлення Служби автомобільних доріг у Львівській області виконуються роботи з влаштування з’їзду з автомобільної дороги загального користування державного значення М-09 Тернопіль – Львів – Рава-Руська на автомобільну дорогу загального користування державного значення М-06 Київ – Чоп для правопоротного руху за напрямком Львів – Чоп у місті Винники. Зазначені роботи виконуються з метою підвищення рівня безпеки дорожнього руху.

Слід зазначити, що наприкінці 2018 року відкрили новозбудований з’їзд для лівоповоротного руху на напрямком Тернопіль – Чоп на зазначеному перетині транспортних потоків. З’їзд був влаштований за рекордно короткий термін – 3 місяці.
Ця транспортна розв’язка, за даними експертів, вважалася аварійно-небезпечною, оскільки тут часто утворювалися дорожньо-транспортні ситуації та спостерігалися затори, що є не припустимим для автомобільних доріг міжнародного значення.
Влаштований з’їзд за напрямком Тернопіль – Чоп суттєво покращив ситуацію для руху автомобільних транспортних засобів, але для уникнення лівоповоротного руху та підвищення рівня безпеки і зручності руху транспорту доцільно влаштувати також з’їзд за напрямком Львів — Чоп.

Сьогодні вже виконанні земляні роботи і зараз дорожники влаштовують основу із щебенево-піщаної суміші.

категорії
НовиниСуспільство

Публікації по темі