Транспортну розв’язку на автодорозі Київ-Чоп ремонтуватимуть за понад 2 млн гривень

Згідно з технічним завданням відбудеться заміна бордюрів, улаштування дорожнього покриття з асфальтобетону, зачистка території та організація дорожнього руху на час ремонтних робіт.

Служба автомобільних доріг у Львівській області замовила поточний ремонт транспортної розв’язки  на автомобільній дорозі державного значення  Київ – Чоп Львівської області, роботи здійснять через рік – до кінця 2020.

Відповідний тендер опубліковано на сайті публічних закупівель Prozorro, а очікуваною вартістю проєкту визначили суму в розмірі 2 млн 439 тис гривень.

Так, роботи виконають до 31 грудня 2020 року.

Зауважимо, підрядник здійснить поточний ремонт транспортної розв’зки на ділянці автомобільної дороги Київ-Чоп у Львівській області (1244 км).

Згідно з технічним завданням відбудеться заміна бордюрів, улаштування дорожнього покриття з асфальтобетону, зачистка території та організація дорожнього руху на час ремонтних робіт.

У коментарі щодо надання схеми майбутньої транспортної розв’язки, представниця пресслужби Львіватодору повідомила, що “ні зображень, ні схем наразі немає, відтак згідно з технічним завданням готуватимуть звичайне транспортне кільце, а всі характеристики вказані в дефектному акті”.

Окрім цього, оновлять дорожню розмітку та знаки регулювання.

Варто зазначити, аукціон, під час якого визначатимуть переможця торгів, відбудеться 13 грудня 2019 року, відтак учасники матимуть змогу подавати пропозиції до 12 грудня включно.

Довідка

Державне агентство автомобільних доріг України — центральний орган виконавчої влади, забезпечує реалізацію державної політики у сфері дорожнього господарства та управління автомобільними дорогами. Кабінет Міністрів України спрямовує і координує діяльність Укравтодору через Міністра інфраструктури України.

Нагадаємо, учора визначили, хто стане підрядником щодо ремонту автомобільної дороги місцевого значення  Київ-Чоп на ділянці Гаї-Чорний Острів у Пустомитівському районі Львівської області. Переможцем стало ТОВ “ОНУР КОНСТРУКЦІОН ІНТЕРНЕШНЛ”. Компанія запропонувала найнижчу суму – 143 млн 880 тис гривень і понизила очікувану вартість майже в два рази.

За даними  аналітичної платформи YouControl компанія перебуває на ринку паці понад 15 років і зосереджує власну діяльність на будівництві доріг і автострад тощо. Зазначимо, ТОВ – перебуває в недержавній власності, а керівником компанії виступає Ілдиз Бірол, що володіє також КОНСОРЦІУМОМ “ОНУР ФЕКА” та ТОВ “ЕФЕМ ІНВЕСТМЕНТ”.

Згідно з технічним завданням, прикріпленим до тендерної документації, укладуть сталеві водопровідні труби, розроблять грунт та посіють газони. Опісля нижній шар покриття з гарячих асфальтобетонних сумішей улаштують товщиною 70 мм. Біля траси встановлять металеву огорожу та 177 дорожніх знаків. Зазначили, на ділянці поставлять автобусну зупинку. Роботи планують завершити до 31 грудня 2020 року.

категорії
НовиниСуспільство

Публікації по темі