Тролейбуси у Львові стануть чистішими: в депо будуватимуть мийний комплекс

Тролейбусне депо у Львові оголосило про намір будувати прибирально-мийний комплекс. Поки шукають підрядника на виготовлення документації для об'єкта. 

Тролейбусне депо у Львові оголосило про намір будувати прибирально-мийний комплекс. Поки шукають підрядника на виготовлення документації для об’єкта.

Відповідний тендер опублікований на портал публічних закупівель Prozorro.

Послуги з виготовлення проектно-кошторисної документації по обꞌєкту «Будівництво мийно-прибирального відділення на базі тролейбусного депо за адресою: м.Львів, вул.Тролейбусна, 1 може обійтись місту в у 800 тисяч гривень.

Згідно з тендерної документації, підрядник має передбачити на території депо будівництво нового мийного комплексу, де будівля має бути збудована з легко-збірних енергозберігаючих елементів. Документацією також передбачається прибудова додаткового блоку під пост мийки з аналогічними показниками. Зазначено, що комплекс діятиме з оборотною системою технологічних стоків. Виділено буде також окреме приміщення для встановлення всієї необхідної технічної бази для роботи мийки.

Також зазначається, що адміністративні та побутові приміщення для працівників мийки, а також приміщення для сухого прибирання на виїзді. Що важливо, буде передбачено необхідне опалення для миття тролейбусів в зимовий період. Час мийки одного транспорту складатиме 10-12 хвилин, за зміну мийкою можуть скористатись 48 тролейбусів.

Сьогодні мийка на території депо знаходиться в аварійному стані. В будівлі протікає дах, що створює додаткову небезпеку зважаючи на значну кількість електричного обладнання.

За словами директора тролейбусного депо Віктора Ружицького мийку, через її аварійний стан, не використовують доволі давно і це створює великі незручності, адже доводиться мити тролейбуси на вулиці. Окрім того для мийки на території депо функціонувала окрема очисна споруда, яка зараз також не працює. Відремонтувати її вже не можливо, тому після відновлення мийки потрібно встановити нові очисні споруди.

Аукціон щодо тендеру відбудеться після 28 лютого, виготовити документацію мають до кінця червня цього року.

Нагадаємо, що виконавчий комітет Львівської міської ради 11 жовтня 2019 року погодив умови кредиту на купівлю тролейбусів та реконструкції депо. На роботи з реконструкції піде близько 4 мільйони євро. Раніше ІА “Вежа” писала про стан тролейбусного депо сьогодні та про майбутні плани з реконструкції.

Читайте нас у Telegram.

категорії
НовиниСуспільство

Публікації по темі