Туристичний збір Львівщини за минулий рік зріс на майже 3 мільйони гривень

Також на Львівщині активно розвивається інфраструктура для велотуризму.

У порівнянні із 2017, минулого року туристичний збір зріс на майже 3 млн гривень і склав 13,4 млн грн. Про це сьогодні, 26 січня, повідомив голова Львівської ОДА Олег Синютка під час публічного звіту про виконану роботу.

Про це інформує прес-служба ЛОДА.

«Туристичний збір стрімко зростає щороку. І найприємніше те, що це не просто показник того, що зростає наша туристична індустрія. Важливо, що кошти, які сьогодні привозять іноземці на Львівщину, мультиплікуються у розвиток інфраструктури та у доходи наших громадян», – наголосив Олег Синютка.

В області започаткували масштабні промоційні проекти, зокрема, Гастромандри Львівщиною, Мандри Львівщиною: природні та ехолокації, Інклюзивний туризм в дії, Активне дозвілля для дітей сиріт та дітей із малозабезпечених сімей, Туристичний барометр Тустані.

Туристичний потенціал Львівщини активно представлено на міжнародних виставках, а також у промоційних турах.

В області триває низка туристично привабливих заходів, зокрема відбулись Міжнародний день туризму, Туристичний Маркетплейс Львівщини в рамках МЕФ, Міжнародний фестиваль гостинності «HoReCa SHOWLviv», Міжнародний день гір тощо.

У регіоні ознаковано 311 км шляхів активного туризму. Для зручності та комфорту туристів облаштовано 124 пікнік-локації, 6 рекреаційних зон та гірський притулок.

Розвивається мережа автомобільного туризму – облаштовано 33 туристичних об’єктів на 2 автомобільних шляхах області Львів-Шегині, Львів-Броди.

Також на Львівщині активно розвивається інфраструктура для велотуризму.

Облаштовано «SOS-rescue» – рятувально-навчальний центр з організації та проведення транскордонних рятувальних заходів.

категорії
НовиниСуспільство

Публікації по темі