У 2018 році майже 30 тисяч пар скористалися послугою від Міністерства юстиції “Шлюб за добу”

Зокрема, протягом минулого року 29 344 пари скористались послугою «Шлюб за добу».

Українці все частіше звертаються до таких послуг Міністерства юстиції як «Шлюб за добу» та видача свідоцтв про народження у пологових будинках.

Про це повідомляє Міністерство юстиції України.

Зокрема, протягом минулого року 29 344 пари скористались послугою «Шлюб за добу».

«Звісно ми ведемо статистику в яких відділах державної реєстрації актів цивільного стану окремі послуги надавалась найчастіше. Так, «Шлюб за добу» був найпопулярнішим у Приморському районному у місті Одеса відділі ДРАЦС ГТУЮ – 2618 пар, Харківському міському відділі ДРАЦС ГТУЮ у Харківській області – 1644 пари та Печерському районному у місті Києві відділі ДРАЦС ГТУЮ у місті Києві – 1335″, – повідомила Ірина Садовська.

Веб-порталом протягом минулого року скористалось 149 358 осіб. Найбільше цією послугою користувались  через Миколаївський міський відділ ДРАЦС (майже 7 тисяч осіб) та Херсонський міський відділ – (1,5 тисяч осіб).

Нагадаємо, що ще на початку року Міністерство юстиції запустило пілотний проект “Шлюб за добу”. Якщо пара не хоче чекати місяць, щоб оформити свої стосунки, то вони можуть скористатися програмою “Шлюб за добу” і розписатися вже через 24 години після подачі усіх необхідних документів.

категорії
Суспільство

Публікації по темі